Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од југозападен правец.Температурата ќе се движи од 20 до 32 степени. Во Скопје слично време со температура до 30 степени.
XS
SM
MD
LG