Достапни линкови

Времето денеска-облачно и врнежливо


Времето денеска ќе биде променливо облачно и нестабилно со локален пороен дожд и грмежи.
Температурата ќе се движи од 17 до 30 степени.
Во Скопје слично време и температурата до 26 степени.
XS
SM
MD
LG