Достапни линкови

Времето денеска ќе биде променливо


Времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Попладне во западните и северните делови, локално ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи.Температурата ќе се движи од 17 до 30 степени.
Во Скопје ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Попладне во западните и северните делови, локално ќе биде нестабилно со пороен дожд и грмежи.Температурата ќе достигне до 26 степени.
XS
SM
MD
LG