Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно со повремен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд. Утринската температура ќе се движи од пет до 10, а дневната од 13 до 27 степени. Во Скопје слично време со температура до 22 степени.
XS
SM
MD
LG