Достапни линкови

Ден на Европа - Распеано и разиграно


Одложена традиционална прослава на денот на Европа, се одржа денеска 17.05.2013) во Паркот на Франкофонијата. Организатор беше општина Центар, а присуствуваше и евроамбасадорот во РМакедонија, Аиво Орав

XS
SM
MD
LG