Достапни линкови

Времето денеска сончево и тивко


Ќе биде сончево со мала до умерена облачност и претежно тивко.
Температурата ќе се движи од 15 до 27, во Скопје ќе достигне до 25 степени.
Вредноста на УВ индексот денеска ќе биде 6.
XS
SM
MD
LG