Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Утринската температура се движи околу дванаесеттиот степен додека во текот на денот температурите ќе достигнат околу 20 степени целзиусови
XS
SM
MD
LG