Достапни линкови

Времето денеска ќе биде со врнежи од дожд


Времето денеска претпладне ќе биде со повремени врнежи од дожд,кои во текот на денот ќе престануваат.Ќе дува слаб до умерен ветар од источен правец.Температурата ќе се движи од 12 до 22 степени.
XS
SM
MD
LG