Достапни линкови

Продолжува потрагата по урнатиот американски воен авион


Продолжува потрагата по членовите на екипажот на американски воен авион кој се урна во планините во Киргистан во близина на селото Чалдовар. Американските власти соопштија дека се уште не е јасна причината за падот на леталото.
XS
SM
MD
LG