Достапни линкови

Врменеска прогноза-сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло, со слаб до умерен јужен и југозападен ветер. Температурата ќе се движи од 21 до 30 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со слаб до умерен јужен и југозападен ветер. Температурата ќе се движи до 28 степени.
XS
SM
MD
LG