Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност во попладневните часови. Температурата ќе се движи од 20 до 31 степен. Во Скопје слично време со дневна температура до 29-тиот степен.
XS
SM
MD
LG