Достапни линкови

Времето денеска ќе биде сончево и топло


Времето ќе биде сончево и топло со слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе се движи од 18 до 29 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со слаб ветер од променлив правец.
Температурата ќе достигне до 27 степени.
XS
SM
MD
LG