Достапни линкови

Облачно време со врнежи од дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремен локален дожд и ретки грмежи, особено во западните делови.
Температурата ќе се движи од 13 до 23 степени.
XS
SM
MD
LG