Достапни линкови

Временска прогноза – сончево време


Денеска не очекува сончево време со умерена облачност и со умерен ветер од северен правец. Утринската температура ќе се движи од два до седум, а дневната од девет до 20 степени. Во Скопје слично време со дневна температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG