Достапни линкови

Облачно време со услови за дожд


Времето денеска ќе биде умерено облачно, ветровито и посвежо.
Пoпладне променливо со локални врнежи од дожд во источните делови.
Ќе дува умерен до засилен ветер од северен правец. Дневната температура ќе се движи од 9 до 17 степени.

XS
SM
MD
LG