Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од југозападен правец.
Температурата ќе се движи од 15 до 24 степени. Во Скопје слично време со температура до 23 степени.
XS
SM
MD
LG