Достапни линкови

Времето денеска променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно. Ќе дува слаб до умерен ветер со дневни температури од девет до 20 степени. Во Скопје слично време со температури до 18 степени.
XS
SM
MD
LG