Достапни линкови

Времето денеска ќе биде променливоВремето денеска во поголемиот дел од земјата ќе биде променливо облачно со повремени сончеви периоди, информира Управата за Хидро метролошки работи. Температурата ќе достигне до 19 степени.
XS
SM
MD
LG