Достапни линкови

Временска прогноза- променливо облачно


Greece -- A natioanl flag flies under a cloudy sky in Athens, 15Apr2011
Времето денеска ќе биде променливо облачно со врнежи од дожд, особено претпладне. Утринската температура се движи од три до девет, а дневната од девет до 16 степени.
Во Скопје слично време со температура до 13 степени.
XS
SM
MD
LG