Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде промалниво облачно со сончеви периоди. Кон крајот на денот и во текот на ноќта можни се повремени врнежи од дожд. Температурата ќе се движи во интервалот од 13 до 18 степени.
XS
SM
MD
LG