Достапни линкови

Времето денеска облачно и врнежливо


Времето денеска ќе биде облачно со врнежи од дожд, особено во јужните и источните делови на земјата. Дневните темпператури ќе бидат во интервалот од 6 до 16 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG