Достапни линкови

Временска прогноза - облачно со повремен дожд


Времето денеска ќе биде облачно, со услови за дожд. Температурата ќе се движи од три до 11 степени. Во Скопје слично време со температурата до осум степени.
XS
SM
MD
LG