Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со мала облачност


Времето ќе биде ведро истудено со ниски утрински температури, а преку денот сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб јужен ветер. Температурата од минус еден до 10 степени.
Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува
слаб јужен ветер. Температурата ќе достигне до седум степени.
XS
SM
MD
LG