Достапни линкови

Временска прогноза - облачно и студено


Времето денеска ќе биде променливо облачно со провејување на локален слаб снег и умерен повремено засилен ветер од северен правец. Температурата се движи од минус три до седум степени. Во Скопје слично време, со температура до четири степени.
XS
SM
MD
LG