Достапни линкови

Времето денеска: Сончево и релативно топло


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и релативно топло. Преку денот ќе дува умерен ветер од јужен правец. Утринската температура се движи во интервалот од три до десет степени, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од четиринаесет до дваесет и еден степен целзиусов.
XS
SM
MD
LG