Достапни линкови

Прекината потрагата по човекот кој пропадна во дупка


Илустрација
Спасувачките екипи во јужниот дел на американската држава Флорида ги прекинаа напорите за пронаоѓање на телото на мажот кој пропадна во дупка додека спиел во неговата спална во Тампа во четвртокот вечер. Триесет и шест годишниот Џеф Буш се претпоставува дека е мртов.
Лицата одговорни за јавната безбедност соопштија дека куќата ќе биде урната.
XS
SM
MD
LG