Достапни линкови

ВИДЕО: Нереди на денешните протести во Скопје


По вчерашните протести во Скопје на група млади македонци, денеска протести на албанци.При денешните инциденти во центарот на Скопје приведени се неколкумина демонстранти, демолирани се три автомобили и една автобуска постројка а на повреда се пожалиле двајца полицајци.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG