Достапни линкови

Временска прогноза- врнежливо но топло


Денеска не очекува умерено облачно време, а попладне и кон крајот на денот нестабилно со поројни врнежи од дожд. Температурата ќе се движи од 10 до 17 степени. Во Скопје и околината не очекува слично време, со температура до 15 степени.
XS
SM
MD
LG