Достапни линкови

Сончево време со локална облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Температурата ќе се движи од два до десет степени.
XS
SM
MD
LG