Достапни линкови

Времето облачно и дождливо


Времето денеска ќе биде облачно со пообилни врнежи од дожд особено во западните и југоисточните делови каде ќе има услови за грмежи. Претпладне ќе дува засилен јужен ветер. Утринската температура ќе се движи од два до седум, а дневната од шест до 12 степени.
XS
SM
MD
LG