Достапни линкови

Временска прогноза - сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Во утринските часови наместа ќе биде пооблачно со слаб локален снег. Дневната темпeратура ќе се движи од -2 до 9 степени, во Скопје температурата ќе достигне 6 степени.
XS
SM
MD
LG