Достапни линкови

Времето денеска-сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност и умерен јужен ветер. Температурата во текот на денот ќе се движи од 10 на повисоките до 12 степени во најјужните делови од земјата.
XS
SM
MD
LG