Достапни линкови

Временска прогноза- Сончево но студено


Денеска не очекува студено време со утринска температура од минус 13 до минус 4 степени. Дневната ќе се движи од 0 до 8 степени. Времето ќе биде сончево со мала доумерена облачност со слаб доумерен северен ветер. Затоплување и пораст на температурите се очекува од среда.
XS
SM
MD
LG