Достапни линкови

Времето денеска - облачно со дожд и снег


Времето денеска во Македонија ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, на планините од снег. Температурата ќе се движи од еден до шест степени. Во Скопје ќе преовладува слично време со температура до четири степени.
XS
SM
MD
LG