Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денска ќе биде облачно со услови за дожд. Утрово температурата го достигна третиот степен додека дневните температури ќе се движат во интервалот од еден дод евет степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG