Достапни линкови

Времето денеска-облачно и врнежливо


Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, на планините и снег. Врнежите ќе бидат пообилни попладне и во текот на ноќта. Температурата ќе се движи до 10 степени. Во Скопје слично време и температура до 6-тиот степен.
XS
SM
MD
LG