Достапни линкови

Малолетник возел 800 километри низ Европа


Тринаесет годишно момче возело автомобил над 800 километри пред да биде запрено од полицијата. Малолетникот во Мерцедес што го земал од родителите кои го имале посвоено во Милано сакало да стигне до неговите вистински родители во Полска. Момчето возело 24 часа пред да биде запрено од германската полиција во близина на Лајпциг.
XS
SM
MD
LG