Достапни линкови

Временската прогноза - облачно


Времето во Македонија ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и со умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од четири до 11 степени. Во Скопје слично време, со температура до седум степени.
XS
SM
MD
LG