Достапни линкови

Временска прогноза-сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево, со умерена облачност и со утринска магла по котлините. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од шест до 12 степени.
Во Скопје слично време и температура дошест степени.
XS
SM
MD
LG