Достапни линкови

Основачот на „Плејбој“ се ожени


Основачот на магазинот „Плејбој“ Хју Јефнер трет пат стапи во брак. Осумдесет и шест годишниот Хефнер се ожени за 26 годишната Кристина Харис. Свадбата се одржа во плејбој палатата на новогодишната вечер. Хефнер и Харис требаше да стапат во брак во 2011 година но невестата тогаш во последен момент ја откажа свадбата тврдејки дека се предомислила.
XS
SM
MD
LG