Достапни линкови

Сончево време со појава на магла


Времето денеска ќе биде сончево, а по одделни котлини ќе има појава на магла. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од четири до 12 степени. Во Скопје ќе биде сончево, ќе дува слаб ветер од јужен правец и со температура до четири степени.
XS
SM
MD
LG