Достапни линкови

Времето сончево со мала облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност, по котлините магливо. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец.

Температурата ќе се движи од шест до 12 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Температурата ќе достигне до шест степени.
XS
SM
MD
LG