Достапни линкови

Временска прогноза-облачно и студено


Времето денеска ќе биде облачно и ветровито.
Утринската температура ќе се спушти помеѓу седум и нула, а дневната ќе достигне од еден до седум степени.
Во Скопје ќе шреовладува облачно време.
Температура ќе се движи помеѓу минус два, утринската до три степени дневната.
XS
SM
MD
LG