Достапни линкови

Времето денеска сончево


Сончево време не очекува денеска со умерена облачност со слаб до умерен ветер од променлив правец. Утринската температура падна под нулата на минус пет степени. Дневните температури ќе се движат во интервалот од нула до шест степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG