Достапни линкови

Временска прогноза- сончево со умерена облачност


Времето денеска ќе биде сончево со умерена облачност, а во северните делови променливо облачно. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Температурите ќе се движат од минус 4 до 5 степени. Во Скопје слично време со температура до 3 степени.
XS
SM
MD
LG