Достапни линкови

Времето сончево и многу студено


Времето денеска ќе биде сончево и студено со многу ниска утринска температура. Дневните температурите ќе се движат од минус 9 степени до пет степени Целзиусови. Во Скопје сончево и студено со температура до нула степени.
XS
SM
MD
LG