Достапни линкови

Времето денеска облачно со врнежи од снег


Времето денеска ќе биде облачно и студено со врнежи од снег. Утрово температурата падна под нулата на минус осум степени, додека дневните температури ќе бидат во интервалот од минус три до три степени целзиусови. Во Скопје слично време со температури до минус еден степен.
XS
SM
MD
LG