Достапни линкови

Времето денеска облачно


Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од дожд а на повисоките места има услови и за снег. Дневните температури ќе се движат од два до десет степени. Во скопје слично време со температура до пет степени цензиусови.
XS
SM
MD
LG