Достапни линкови

Временска прогноза-облачно и врнежливоВремето денеска ќе биде претпладне умерено облачно а попладне значително облачно со локален дожд, особено во западните делови. Температурата ќе се движи од седум до 13 степени. Во Скопје и околината слично време, со температура до 13 степени.
XS
SM
MD
LG