Достапни линкови

Владиниот тим по инвестиции во Лос Анџелес


Премиерот на Македонија, Никола Груевски
Владиниот тим предводен од премиерот Никола Груевски денеска во Лос Анџелес ќе ги презентира можностите за инвестирање во Македонија.
Вчера на првиот ден од посетата на САД владиниот тим ги презентираше предностите на Македонија за отварање нов бизнис пред 60-ина компании од автомобилската индустрија во Детроит.
XS
SM
MD
LG